Macro Games

To miejsce, w którym codziennie będziesz mógł sprawdzić, co ważnego i ciekawego dzieje się w świecie e-sportu. Kiedy gra Twoja ulubiona drużyna, kiedy odbywa się impreza, na którą czekasz, a przede wszystkim kiedy czeka Cię kolejny pojedynek w jednej z naszych lig i turniejów.

24 czerwca 2016

Worst Players dodaje dwóch zawodników

worst-players-dodaje-dwch-zawodnikw-21272

Worst Players jeszcze niedawno z Aleksandrem „s1mple” Kostylievem było w stanie powalczyć z najlepszymi w SL i-League Invitational #1. Tam właśnie wyeliminowali SK Gaming, a z Virtus.pro i GODSENT przegrywali dopiero w trzeciej mapie.

Teraz z tego składu zostało jedynie trzech zawodników, ponieważ zarówno s1mple jak i Ivan „F1L1N” Semenets rozstali się z zespołem. Pierwszy z nich zgodził się ostatnio wystąpic w jeszcze dwóch eventach z Liquid.

Dwójką zastępującą tych zawodników będzie, Savelii „jmqa” Bragin, który ostatnio opuścił ANOX oraz Roman „CyberFocus” Dergach, który opuścił Empire na początku tygodnia.

Obecnie skład Worst Players wygląda następująco:

  • Ilya „fix” Golovko
  • Igor „crush” Shevchenko
  • Vladislav „arch” Svistov
  • Savelii „jmqa” Bragin
  • Roman „CyberFocus” Dergach

Największa liga w polskiej sieci. Najlepsze teamy, kilkadziesiąt tysięcy dolarów w puli nagród, 4000 graczy, 3 miesiące niezwykłych emocji. Zapraszamy wszystkich fanów CS: GO w Polsce. Droga po zwycięstwo zaczyna się tu.

Macro Games

Macro Games