Macro Games

To miejsce, w którym codziennie będziesz mógł sprawdzić, co ważnego i ciekawego dzieje się w świecie e-sportu. Kiedy gra Twoja ulubiona drużyna, kiedy odbywa się impreza, na którą czekasz, a przede wszystkim kiedy czeka Cię kolejny pojedynek w jednej z naszych lig i turniejów.

25 czerwca 2016

SK i Luminosity – porozumienie

sk-i-luminosity-porozumienie-62780

Wszystkie kontrowersje wokół SK Gaming i Luminosity zostały oficjalnie wyjaśnione. Brazylijska formacja prowadzona przez Gabriela „FalleN” Toledo doszła do porozumienia z SK Gaming.

Jeszcze 2 dni temu, kiedy organizacja zwolniała swój duński skład niewiadome były ich dalsze losy w CS:GO. W społeczności pojawiały się różne rozwiązania, lecz właśnie najbardziej prawdopodobne wydawało się dołączenie właśnie Brazylijczyków do tej drużyny. Teraz stało się wszystko jasne, ponieważ brazylijska formacja od 1 lipca przeniesie się do SK Gaming, jak poinformowało samo Luminosity na swojej stronie.

Jedyną ciekawostką jest to, że Marcelo „coldzera” David pozostanie w Los Angeles, jednak w miarę możliwości również będzie korzystał z możliwości jakie zapewnia nowa organizacja w Kolonii w Niemczech. Do nowej drużyny przechodzą zarówno zawodnicy jak i trener oraz menadżer drużyny.

Od 1 lipca skład SK Gaming będzie wyglądał następująco:

  • Gabriel „FalleN” Toledo
  • Marcelo „coldzera” David
  • Fernando „fer” Alvarenga
  • Lincoln „fnx” Lau
  • Tacio „TACO” Filho
  • Wilton „zews” Prado – trener
  • Ricardo „dead” Sinigaglia – Menadżer drużyny

Największa liga w polskiej sieci. Najlepsze teamy, kilkadziesiąt tysięcy dolarów w puli nagród, 4000 graczy, 3 miesiące niezwykłych emocji. Zapraszamy wszystkich fanów CS: GO w Polsce. Droga po zwycięstwo zaczyna się tu.

Macro Games

Macro Games