Macro Games

To miejsce, w którym codziennie będziesz mógł sprawdzić, co ważnego i ciekawego dzieje się w świecie e-sportu. Kiedy gra Twoja ulubiona drużyna, kiedy odbywa się impreza, na którą czekasz, a przede wszystkim kiedy czeka Cię kolejny pojedynek w jednej z naszych lig i turniejów.

25 czerwca 2016

ECS – poznaliśmy półfinalistów

ecs-poznalimy-pfinalistw-77686

Minęły 2 dni finałów ECS, Esports Championship Series, a my poznaliśmy wszystkich półfinalistów zawodów. Nie zabrakło niespodzianek, a na pewno wśród nich jest udział w tej fazie zawodów, amerykańskiej formacji TSM.

Z grupy A, pierwszym zespołem, który awansowałem pewnie do półfinałów było Luminosity. Mimo dwóch wyrównanych meczów zapewnili oni sobie udział w kolejnej fazie rozgrywek jako pierwsi. Patrząc w drugą stronę, ekipą, która pierwsza wyjechała do domu zostało NiP, które poniosło dwie porażki i po udanych zawodach w Jonkoping, tutaj nie było w stanie powalczyć. Walka o awans z drugiego miesca w tej grupie trwała do końca i ostatecznie został on wywalczony przez francuską drużynę G2.

W grupie B, pierwszą ekipą, która wyszła z grupy było fnatic, które wraca do swojej skutecznej gry. Co ciekawe jako pierwsze tutaj odpadło Astralis, które kolejno uległo TSM, a później Cloud9. Tym razem amerykańskie składy okazały się pechowe dla Duńczyków. W meczu o awans spotkały się właśnie dwie drużyny pokonujące Astralis. Tutaj silniejsza okazała się drużyna TSM, która co ciekawe wygrała pewnie w dwóch mapach.

Przed nami już jutro półfinały i wielki finał. Mecze rozpoczną się o 13, a ostatni zaplanowano na 21.

Plan na jutro:

  • 13:00 fnatic – G2
  • 16:30 Luminosity – TSM
  • 21:00 wygrani z poprzednich meczów

Największa liga w polskiej sieci. Najlepsze teamy, kilkadziesiąt tysięcy dolarów w puli nagród, 4000 graczy, 3 miesiące niezwykłych emocji. Zapraszamy wszystkich fanów CS: GO w Polsce. Droga po zwycięstwo zaczyna się tu.

Macro Games

Macro Games