Macro Games

Witajcie w świecie e-sportu! Wszystko to, co ważne dla e-sportu w jednym miejscu. Liga, najlepsze video, stream na żywo, newsy z całego świata - Macro Games to zintegrowana platforma dla wszystkich graczy i fanów e-sportu.

Strategia Macro Games S.A.

Macro Games S.A. jest firmą z branży tzw. elektronicznej rozrywki. Celem nadrzędnym firmy jest pomnażanie kapitału dla Akcjonariuszy. Cel ten zrealizujemy przez komercjalizację posiadanych aktywów spółki, rozwój działu odpowiedzialnego za publikację gier free2play oraz poszukiwanie innowacyjnych podmiotów w celu ich przejęcia. Rozważamy również wejście na rynek biznesowy poprzez inwestycje w rozwiązania tzw. „Grywalizacji” oraz rozwiązania mobilne.

Przez komercjalizację posiadanych aktywów spółki rozumiemy zagospodarowanie portali CsCenter.PL oraz myCraft.PL, jak również wzrost rozpoznawalności i sprzedaży sklepu internetowego steamkeys.pl. CsCenter.PL to portal poświęcony grze Counter Strike. Naszym zamiarem jest zwiększenie odwiedzalności portalu i monetyzacja ruchu zarówno z reklam, jak i ze sprzedaży akcesoriów powiązanych. Na szczególną uwagę zasługuje plan rozwoju portalu MyCraft.pl. Planujemy wprowadzenie do oferty serwerów gry w sieci Minecraft oraz uruchomienie sklepu internetowego dedykowanego akcesoriom sygnowanym MyCraft.PL oraz Minecraft. Nowym elementem strategii Spółki jest wprowadzenie gier na urządzenia mobilne. Planujemy w roku 2016 publikację co najmniej trzech gier, zarówno na platformę Android, jak i iOS. Rozważamy również wprowadzenie co najmniej jednej gry na platformę VR / AR. Celem jest nie tylko wzrost przychodów i rozpoznawalności marki, ale przede wszystkim zbudowanie kanału komunikacji i marketingu. Prowadzimy rozmowy, których celem jest przejęcie podmiotu z portfelem gier i track recordem, który od dłuższego czasu obecny jest na rynku elektronicznej rozrywki.

W perspektywie średnioterminowej planujemy ekspansję międzynarodową, co znacznie wpłynie na rozmiar prowadzonego biznesu oraz zwiększy jego rentowność. Szacujemy, iż wprowadzając ww. elementy strategii tylko w 2016 r. osiągniemy dwukrotny wzrost przychodów w stosunku do roku poprzedniego i zwiększymy marżę EBITDA o co najmniej 10%.

News #01
25.06.2016 SK i Luminosity – porozumienie

Wszystkie kontrowersje wokół SK Gaming i Luminosity zostały oficjalnie wyjaśnione.

News #02
25.06.2016 ECS – poznaliśmy półfinalistów

Minęły 2 dni finałów ECS, Esports Championship Series, a my poznaliśmy wszystkich półfinalistów zawodów.

News #03
25.06.2016 Więcej biletów, pokaz VR, harmonogram i galeria!

Przypominamy wam o tym, że już w najbliższą niedzielę, w siedzibie Microsoft w Warszawie odbędzie się największa impreza dla fanów gry Minecraft w Polsce!

News #04
24.06.2016 Worst Players dodaje dwóch zawodników

Worst Players jeszcze niedawno z Aleksandrem „s1mple” Kostylievem było w stanie powalczyć z najlepszymi w SL i-League Invitational #1.

News #05
23.06.2016 MINECRAFT 1.10.1 & 1.10.2 [Aktualizacja]

Mojang postanowiło numerować kolejne wersje gry według systemu binarnego.

News #06
22.06.2016 [Reddit] AMA z zespołem Minecraft Realms

Hej! Jeśli masz jakieś pytania do osób odpowiedzialnych za usługę Realms, czyli hosting serwerów prowadzony przez Mojang to nie ma lepszej chwili.

Macro Games

Macro Games