Macro Games

Witajcie w świecie e-sportu! Wszystko to, co ważne dla e-sportu w jednym miejscu. Liga, najlepsze video, stream na żywo, newsy z całego świata - Macro Games to zintegrowana platforma dla wszystkich graczy i fanów e-sportu.

Ład Korporacyjny

Istotą ładu korporacyjnego jest zarządzanie Spółką w sposób właściwy, staranny oraz lojalny wobec partnerów biznesowych i akcjonariuszy. Ład korporacyjny ma służyć zapewnieniu równowagi pomiędzy interesami wszystkich podmiotów zaangażowanych w funkcjonowanie Spółki.

Istotą ładu korporacyjnego jest zarządzanie Spółką w sposób właściwy, staranny oraz lojalny wobec partnerów biznesowych i akcjonariuszy. Ład korporacyjny ma służyć zapewnieniu równowagi pomiędzy interesami wszystkich podmiotów zaangażowanych w funkcjonowanie Spółki. W tym celu definiuje się w nim zasady regulujące pozycję organów w strukturze Spółki, ich relacje, skład, kompetencje oraz funkcjonowanie.

Zarząd Macro Games SA stoi na stanowisku, że przestrzeganie zasad ładu korporacyjnego wpływa na zwiększenie transparentności działań Spółki i budowanie zaufania ze strony rynku. Chcemy być w oczach Inwestorów Spółką wiarygodną, dlatego też obowiązki informacyjne wynikające z regulacji giełdowych, traktujemy jako sprawę priorytetową i wykonujemy je z należytą starannością.

Dokumenty:

News #01
25.06.2016 SK i Luminosity – porozumienie

Wszystkie kontrowersje wokół SK Gaming i Luminosity zostały oficjalnie wyjaśnione.

News #02
25.06.2016 ECS – poznaliśmy półfinalistów

Minęły 2 dni finałów ECS, Esports Championship Series, a my poznaliśmy wszystkich półfinalistów zawodów.

News #03
25.06.2016 Więcej biletów, pokaz VR, harmonogram i galeria!

Przypominamy wam o tym, że już w najbliższą niedzielę, w siedzibie Microsoft w Warszawie odbędzie się największa impreza dla fanów gry Minecraft w Polsce!

News #04
24.06.2016 Worst Players dodaje dwóch zawodników

Worst Players jeszcze niedawno z Aleksandrem „s1mple” Kostylievem było w stanie powalczyć z najlepszymi w SL i-League Invitational #1.

News #05
23.06.2016 MINECRAFT 1.10.1 & 1.10.2 [Aktualizacja]

Mojang postanowiło numerować kolejne wersje gry według systemu binarnego.

News #06
22.06.2016 [Reddit] AMA z zespołem Minecraft Realms

Hej! Jeśli masz jakieś pytania do osób odpowiedzialnych za usługę Realms, czyli hosting serwerów prowadzony przez Mojang to nie ma lepszej chwili.

Macro Games

Macro Games