Macro Games

Macro Games S.A. realizuje zadania biznesowe w segmencie nowych technologii, gier i elektronicznej rozrywki. Tworzy swoją pozycję biznesową gromadząc w portfelu rozwiązania i technologie internetowe, związane z szeroko rozumianą działalnością w obszarach mediów elektronicznych. Realizuje również innowacyjne projekty przeznaczone dla społeczności graczy.

MACRO GAMES S.A. E-SPORT TELEVISION

Głównymi projektami Spółki są portale internetowe, które tworzą jedną z największych społeczności graczy w Polsce. Wszystkie obecne projekty Emitenta są w ciągłej fazie rozwoju. Spółka nieustannie poszerza również swój portfel projektów, realizując całkiem nowe, innowacyjne rozwiązania.

Macro Games S.A. specjalizuje się w tworzeniu i zarządzaniu zintegrowanymi platformami e-sportowymi, oferującymi graczom i widzom w jednym miejscu wszystkie pożądane treści i narzędzia. Macro Games S.A. jest – na mocy porozumienia zawartego w kwietniu 2016 roku – partnerem Microsoft Polska. Celem porozumienia jest rozwijanie, integracja i aktywizacja społeczności Minecraft w Polsce. Macro Games S.A., wykorzystując atut dostępu do szerokiej społeczności graczy, zajmuje się również elektroniczną dystrybucją oprogramowania, produkcją i lokalizacją gier internetowych, zarządzaniem serwisami internetowymi (w obszarze gier i elektronicznej rozrywki), zarządzaniem powierzchnią reklamową oraz działalnością inwestycyjną w projekty innowacyjne.

zmiana wizerunku firmy